02 maart 2014: Maike Brinksma doet mee aan NK Allround

Maike Brinksma in aktie bij het NK
In het weekend van 1 & 2 maart heeft onze clubgenote Maike Brinskma deelgenomen aan het NK Allround.
Maike is al sinds haar vroege jeugd een gewaardeerd lid van onze schaatsclub. Maike is door haar grote talent & goede training, die zij -mede van onze club- gehad heeft, tot een groot schaatster uitgegroeid.

Het NK Allround werd gehouden op een bijzondere lokatie, namelijk de 'Coolste Baan van Nederland'. Men had o.a. voor dit NK de athletiekbaan van het Olympisch Stadion in Amsterdam omgetoverd tot een heuze schaatsbaan.Klaar voor de start ... !Het was de eerste keer dat Maike deelnam aan het NK Allround, ze is perslot pas 19 jaar oud.

Er was veel publieke belangstelling en het werd een spannend NK.
In het sterke deelnemersveld (20 deelnemers) eindigde Maike als debutant zeer verdienstelijk als 13e ! Bovendien schaatste Maike enkele baanrecords in haar categorie: een fantastische prestatie.

Op Schaatsen.nl staat het eindklassement.

Verder is er nog een filmpje op AT5 verschenen, waar Maike ook in een kort interview te zien is:


We zijn erg trots op Maike en feliciteren haar met dit prachtige resultaat !

Het bestuur van 'de 5 dorpen'